м. Київ, вул. Йорданська, 22-А, 04211

[email protected]

+38 (093) 664 74 92 

ОТРИМАННЯ ДУБЛІКАТА про ОСВІТУ

ПРОЦЕДУРА ОТРИМАННЯ ДУБЛІКАТА ДОКУМЕНТА ПРО ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ

В умовах повномасштабної війни втрату документів про освіту не можна назвати рідкістю, адже багатьом українцям довелося евакуюватися з рідних міст у більш безпечні регіони. Головне правило – не панікувати. Алгоритм подальших дій залежить від обставин, які детально розібрала команда Міністерства освіти і науки України.

При втраті документа про загальну середню освіту необхідно звертатися до закладу, що його видав. Крім цього, від імені заявника може звертатися законний представник. 

Особи, які здобули загальну середню освіту в закладах освіти на тимчасово окупованих територіях України, закладах окремих населених пунктів Донецької та Луганської областей, а також на захоплених територіях, можуть звернутися із заявою до будь-якого ЗЗСО відповідного ступеня за місцем тимчасового проживання чи перебування випускника (чи законного представника). 

У разі відсутності довідки щодо результатів річного оцінювання навчальних досягнень, заклад здійснює оцінювання знань випускника відповідно до Порядку обліку та видачі документів про загальну середню освіту державного зразка особам, які здобули загальну середню освіту в навчальних закладах на тимчасово окупованій території України у 2014 році, затвердженого Наказом МОН від 12 травня 2014 року №570. 

Для отримання дубліката необхідно звернутися до будь-якого ЗЗСО (на території, де не ведуться бойові дії) із заявою щодо надання інформації про отриманий в Україні документ.

Якщо особа володіє інформацією про серію та номер власного документа про загальну середню освіту, вона має можливість за посиланням оформити електронний запит і отримати на електронну пошту інформацію з Реєстру документів про освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти (у формі виписки з кваліфікованими електронними підписом і печаткою технічного адміністратора ЄДЕБО).

Замовлення дублікатів документів про освіту за заявами громадян подаються до навчальних закладів за наступним порядком:

  1. Заява, де зазначаються причина втрати або пошкодження Картки Документа, прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання, телефон (за наявності); найменування документа, Картку якого втрачено або пошкоджено, назва навчального закладу та дата його закінчення, інші відомості, якщо власник Картки Документа або Замовник уважають їх закінчення, інші відомості, якщо власник Картки Документа або Замовник уважають їх суттєвими для видачі дубліката.
  2. Оголошення у друкованих засобах масової інформації за місцем проживання власника Документа, у якому мають бути зазначені назва Документа, його номер та дата видачі, на чиє ім’я виданий, яким навчальним закладом, та про визнання його недійсним.
  3. Підтвердження про оплату послуг з виготовлення дубліката Картки Документа (квитанцію). При собі заявнику мати документ, що засвідчує його особу (паспорт). При замовленні дубліката громадянин дає згоду на обробку його персональних даних (у випадку, якщо не давав навчальному закладу таку згоду раніше.
  4. Підтвердження з поліції про подачу заяви про втрату чи викрадення документу про світу.
  5. Копію (ксерокопію) паспорта (свідоцтва про народження) заявника
    1 сторінка (3 екз., завірених печаткою та підписом керівника навчального закладу). За необхідності з перекладом, завіреним нотаріально.
  6. Копію (ксерокопію) свідоцтва про укладення шлюбу (інші документи) в разі зміни прізвища (імені, по батькові) (3 екз., завірених печаткою та підписом керівника навчального закладу).

Реквізити оплати послуг видачі дублікатів про загальну середню освіту державного зразка

РЕКВІЗИТИ

Передруки та Дублікати

Отримувач – Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

Код ЄДРПОУ – 37445442

МФО – 820172

Р/Р для ЗЗСО та СШІ 21,22UA 028201720314261016201077881

Р/Р для СШІ 4,25UA 848201720314261013204077881

Вартість.

Передрук – Свідоцтво за 9-й клас 37,02 грн

Дублікат – Свідоцтво за 9-й клас 37,02 грн + 18,00 грн (послуги)=55,02 грн

Передрук - Свідоцтво за 11-й клас 43,02 грн

Дублікат - Свідоцтво за 11-й клас 43,02 грн + 18,00 грн ( послуги)= 61,02 грн

 

 

ЗРАЗОК ЗАЯВИ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ДУБЛІКАТУ