м. Київ, вул. Йорданська, 22-А, 04211

[email protected]

+38 (044) 418 76 69

Колектив

Ламза Дмитро Володимирович

Директор школи, вчитель правознавства

Златіна Світлана Миколаївна

Заступник директора з НВР, вчитель математики

Столяр Олена Миколаївна

Заступник директора з НВР, вчитель інформатики

Джур Оксана Богданівна

Заступник директора з ВР, вчитель англійської мови

Блінова Олена Володимирівна

Заступник директора з НМР, вчитель російської мови та літератури

Дасік Лариса Валеріївна

Заступник директора з АГЧ

Верета Наталія Романівна

Фахівець з охорони праці

Кугут  Яна Борисівна

Соціальний педагог

Осипенко Єлизавета Олегівна

Практичний психолог

Коледа Ірина Миколаївна

Секретар

Гаврилюк Наталія Миколаївна

Бібліотекар

Федосенко Ірина Сергіївна

Вчитель російської мови та літератури

Паламарчук Галина Костянтинівна

Вчитель російської мови та літератури

Златіна Анна Петрівна

Вчитель російської мови та літератури

Шимчук Наталія Олексіївна

Вчитель української мови та літератури

Бученко Ірина Василівна

вчитель української мови та літератури

Кучеравлюк Тетяна Анатоліївна

вчитель української мови та літератури

Охріменко Людмила Вадимівна

вчитель української мови та літератури

Соботович Світлана Григорівна

вчитель української мови та літератури

Чубук  Ольга Ігорівна

вчитель англійської мови

Чадюк Тетяна Олегівна

вчитель англійської мови

Стєгерєску Наталія Володимирівна

вчитель англійської мови

Сало Крістіна Миколаївна

вчитель англійської мови

Юрчук Зоя Андріївна

вчитель математики

Шапетько Юлія Борисівна

вчитель математики

Шевченко Зінаїда Миколаївна

вчитель історії

Капустян Сергій Анатолійович

вчитель історії

Дяченко

В’ячеслав Васильович

вчитель фізичної культури

Шелегадський Максим Іванович

вчитель фізичної культури

Рудько Наталія Володимирівна

вчитель хімії

Грищенко Світлана Степанівна

вчитель біології, хімії

Тільс Лілія Юріївна

вчитель біології

Гордон Світлана Яківна

вчитель географії, голова ПК

Бойко Оксана Іллівна

вчитель інформатики

Пазиніч Наталія Миколаївна

вчитель інформатики

Копелюк Тетяна Сергіївна

вчитель ОТМ

Маслянка Оксана Леонідівна

вчитель музики

Назарова  Ірина Миколаївна

вчитель початкових класів

Роговенко Володимир Миколайович

вчитель трудового навчання

Матвієнко Марія Андріївна

асистент вчителя

Гайдученко Тетяна Леонідівна

вчитель початковий класів

Ковальчук Катерина Оскарівна

вчитель початкових класів

Ковальова Вікторія Іванівна

вчитель початкових класів

Кравченко Ірина Олександрівна

вчитель початкових класів

Гримашевич Ольга Леонідівна

вчитель початкових класів

Замашна Інна Михайлівна

вчитель початкових класів

Клюєнкова Світлана Леонідівна

вчитель початкових класів

Вовк Зінаїда Іванівна

вчитель початкових класів

Петрашева Ірина Ігорівна

вчитель початкових класів

Лоран Тетяна Миколаївна

вчитель початкових класів

Шулікіна Світлана Юріївна

асистент вчителя

Сидоренко Лідія Сергіївна

вихователь ГПД

Чумаченко Марина Вікторівна

асистент вчителя

Безребра Вікторія Сергіївна

вихователь ГПД

Шаповалова Інна Миколаївна

вихователь ГПД, вчитель музики

Баранюк Леся Ярославівна

вихователь ГПД

Овчаренко Світлана Василівна

медична сестра

Шевчук Наталія Олександрівна

інспектор харчування

Поворозник Аліна В’ячеславівна

прибиральниця

Поляковська Валентина Адамівна

прибиральниця

Палец Таїсія Вікторівна

прибиральниця

Болгова Ніна Іванівна

прибиральниця

Базан Оксана Борисівна

прибиральниця

Роговенко Світлана Дмитрівна

прибиральниця

Шевич Інна Геннадіївна

прибиральниця

Фаскевич Олена Романівна

прибиральниця

Вітюк Олена Миколаївна

прибиральниця

Щука Алла Станіславівна

сторож

Шимчук Сергій Миколайович

сторож

Савенок Валерій Іванович

інженер

Собіпан Олександр Валерійович

інженер

Магур Ярослав Володимирович

робітник

Роговенко Ніна Іванівна

робітник

Чухрій Сергій Володимирович

двірник