м. Київ, вул. Йорданська, 22-А, 04211

[email protected]

+38 (093) 664 74 92 

Тиждень безпеки

Тиждень безпеки

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. Учні початкової школи в очному форматі провели чимало цікавих конкурсів та навчальних ігор, покликаних привчати учнів до порядку на дорозі.

 

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху учні 2-Б класу (класовод Ольга Кузяніна ) проходили лабіринт «Безпека на дорозі», грали в гру «Безпечне місто», де потрібно було запамʼятати знаки, визначити як правильно переходити дорогу, як бути помітним на дорозі.

 

Вихованці 3-Б класу (класовод Светлана Клюенкова ) провели конкурс «Дорожні знаки - наші друзі».

 

Учні 4-Б класу ( класовод Ковальова В.І.) провели тематичну вікторину «Щоб не потрапити в біду, я правила дорожні вчу!» та взяли участь у конкурсі малюнків.

 

На протязі тижня безпеки на дорозі учні 2-В класу (класовод Inna Mukhaylivna ) брали активну участь кожного дня: провели урок-квест з безпеки "Ми обираємо життя!", де пройшли різні станції, створили книжечку безпеки, де закріплювали свої знання! В кінці тижня створили лепбук "Наш друг - дорожній рух", де учні із задоволенням все закріплювали!

 

Діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!