м. Київ, вул. Йорданська, 22-А, 04211

[email protected]

+38 (044) 418 76 69

ВАЖЛИВО! Для внутрішньо переміщених осіб випускних класів!

ВАЖЛИВО! Для внутрішньо переміщених осіб випускних класів!

Дорогі випускники!

 

Як отримати документи про освіту в окупованих регіонах?!

Міністерством освіти і науки підготовлені рекомендації для школярів та батьків, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, щодо продовження навчання та отримання документів про освіту.

У МОН рекомендують дотримуватися таких рекомендацій:

1. Подати заяву про зарахування до будь-якого закладу загальної середньої освіти на безпечній території України (допомогу у виборі закладу надають органи управління освітою 14 областей та міста Києва, а також департаменти освіти і науки Донецької, Харківської, Миколаївської та Запорізької обласних військових адміністрацій).

2. Завершити навчання та пройти оцінювання відповідно до рекомендацій МОН, затверджених наказом від 1 квітня 2022 р. № 290.

3. Свідоцтво про здобуття базової або повної загальної середньої освіти замовляє та вручає заклад, до якого подана заява про навчання (це стосується також свідоцтв досягнень для 1-4 кл. і табелів навчальних досягнень для 5-8 і 10 класів).

У разі, якщо на час завершення навчального року заклад освіти, який замовив випускникам свідоцтва, не функціонує внаслідок збройної агресії російської федерації, видавання свідоцтв та заповнення додатків до них може здійснити інший заклад освіти, визначений органом управління у сфері освіти. У цьому разі уповноважена особа закладу освіти, що заповнила додаток до свідоцтва, робить запис із посиланням на наказ «Додаток заповнено на підставі наказу МОН від 01 квітня 2022 р. № 290».

У разі відсутності результатів річного оцінювання після завершення навчання за освітньою програмою закладу освіти учень має право до початку нового навчального року пройти річне оцінювання та отримати документи про освіту.

Контактна інформація для допомоги обрання шкіл щодо продовження навчання

 

Наказ №466 від 20.05.2022 "Про деякі питання видачі документів про загальну середню освіту в умовах воєнного стану в Україні"

 

Наказ №290 від 01.04.2022 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року"

 

Спеціалізована школи № 210 Оболонського району м. Києва не є школою, яка видає документи дітям з окупованої території.

Просимо зателефонувати у відповідний регіон і дізнатися всю необхідну інформацію!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!